Spray pro výživu kopyt 4 v 1 Zedan

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 4036
387 Kč
Spray pro výživu kopyt 4 v 1 Zedan
Neohodnoceno

Čistě přírodní přípravek pro trvalou péči o kopytní stěnu, korunku, střelku i chodidlo. Podporuje růst kopyt, pružnost kopytní stěny a kopytům dává zářivý lesk. Aplikace pomocí praktického rozprašovače. - vavřínový olej podporuje prokrvení, pečuje o korunku a udržuje pružná kopyta - hroznový olej dává kopytům zářivý přirozený lesk - keratin zpevňuje kopytní rohovinu.

Před použitím je smísíte jednoduše protřepáním.

Návod k použití: Pečlivě protřepejte, aby došlo ke smísení vodní a olejové fáze. Sprej jednoduše nastříkejte na povrch kopyt nebo do chodidel či střelu. Sprej stříká v jakékoliv poloze. Díky svému složení je použitelný v jakýchkoliv teplotách, v létě všude neteče a v zimě není zmrzlý na kámen.

Složení: Olejová složka: olej z avokáda, vavřínový olej, pupalkový olej, sezamový olej, slunečnicový olej, hroznový olej, olej z lískového ořechu, caprylové triglyceridy, glycerin, Vodní složka: voda, hydrolyzát keratinu, malychytový extrakt, sorbát drselný, tokoferol (vitamín E), xantan, kyselina citronová, benzoát sodný, L-palmitát askorbový, chlorofylový měďnatý koplex.

Balení: 275 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: