ShowSheen lesk a rozčesávač ABSORBINE

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 15
790 Kč
ShowSheen lesk a rozčesávač ABSORBINE
Neohodnoceno

Kdo jednou zkusil, už nechce jinak...že se kůň nádherně leskne, více, než po použití jiných lesků, je bonus. Ale ten čas, který ušetříte u pucování...můžete třeba prokydat. Nebo si vyčistit cajky, ať zašlé na vyleštěném koni nevypadají tak blbě :-) Že ShowSheen Lesk a Rozčesávač používá olympijská vítězka Ch. Dujardine na Valegra už je profláknuté :-). Unikátní, lehká receptura jemně obaluje každý chloupek či žíni koně tak, aby byly lehce rozčesatelné, a zároveň její vyživující složka zamezuje efektu elektrizovaných, rozlétaných žíní.

Jedinečná receptura, která zanechá srst koně ve skvělém lesku po dobu jednoho týdne

Hedvábné proteiny posilují hřívu a ocas

Provitamíny vyživují srst

Podporuje růst srsti a žíní, žíně se po ošetření méně lámou

Odpuzuje prach a špínu

Chrání před skvrnami od hnoje, moči, trávy

Zkracuje dobu hřebelcování až o 80%

S jemnou vůní santalového dřeva a jasmínu

Je nejprodávanějším leskem ve více než 25 zemích po celém světě.

Usnadňuje stříhání koní, srst strojkem lépe prokluzuje, strojek se méně tupí a méně zahřívá

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Pro nejlepší výsledky nanášejte na umytého, mokrého koně, ze kterého jste předtím setřeli přebytečnou vodu stěrkou na pot. Ale i na suchého to jde a jak :-).

Nasprejujte na srst a vmasírujte proti směru růstu srsti dlaní nebo hřbílkem. Nasprejujte na hřívu a ocas, pročešte a nechejte uschnout. Nesmývejte. Prosím vás, nesprejujte lesk do podsedlové oblasti, pokud na koni jezdíte, jinak pojedete vy... jak kuny :-) Pro každotýdenní udržovací lesk již pouze nasprejujte koně suchého a lehce vykartáčujte. Pro rozčesání hřívy a ocasu nasprejujte, nechejte uschnout a pak rozdělujte spletenou hřívu a ocas, vyčešte. Výborná, převýborná věc na rozčesávání kudlibabek (bodláků) a úplně nejlepší prevence před bodlákama :-). Pokud se váš kůň vrátí po několika týdnech z pastvy v kondici "bezdomovec" a kudlibabky jsou už fakt hodně zadredované, umně zapravené do něčeho, co kdysi byla hříva a máte pocit, že i ten nejlepší lesk je na tuhle nádheru krátký, ještě pořád nesahejte po nůžkách a mrkněte na ShowSheen Gelový rozčesávač.

Balení: nové balení 950 ml 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: