Konopný olej Nature's Best

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 121196
735 Kč
Konopný olej Nature's Best
Neohodnoceno
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2000 kč
Dárek
Dárek
Dárek ke každé objednávce
Věrnostní program
Věrnostní program
Věrnostní program pro přihlášené

Konopný olej je při krmení koní stále důležitější. Získává se z konopných semen a je cenným krmivem pro zvířata hlavně díky vysokému obsahu polynenasycených mastných kyselin. Existují různá doporučení, která konopnému oleji připisují pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které obsahuje, mají navíc protizánětlivý účinek.

Ve stresových situacích a fázích zvláštní námahy může konopný olej NATURE'S BEST dodat vašemu koni dostatek mastných kyselin. U koní s laminitidou nebo jinými metabolickými chorobami, které musí být krmeny dietou s nízkým obsahem obilovin, zajišťuje olej také přísun energie.

NEJLEPŠÍ konopný olej NATURE'S obsahuje 70-80% esenciálních mastných kyselin, zejména kyseliny linolové a gama-linolenové. Zvláště pozoruhodný je optimální poměr omega-3 k omega-6 mastným kyselinám 3: 1. Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky a jejich použití má mimo jiné pozitivní účinek na artritidu. Konopný olej NATURE'S BEST navíc obsahuje mnoho přírodních antioxidantů, jako je vitamin E. Všechny tyto vlastnosti z něj činí cenný doplněk denní krmné dávky vašeho koně.

S pomocí NEJLEPŠÍHO konopného oleje NATURE'S je možné zvýšit energetický obsah krmné dávky, aniž byste museli krmit nadměrné množství koncentrovaného krmiva. Váš kůň je optimálně zásoben esenciálními mastnými kyselinami, které obsahuje. Konopný olej má pozitivní vliv na metabolismus pokožky a imunitní systém a může působit proti chorobám, jako je letní ekzém. Díky jemnému lisování za studena jsou zachovány cenné mastné kyseliny a živiny. Díky ořechové chuti je olej obvykle dobře absorbován.

a podporu energetické bilance

na podporu metabolismu

pro koně s laminitidou nebo jinými metabolickými chorobami

100% konopný olej 

Malí koně / poníci 10-20 ml

Velcí koně 15-25 ml

Balení: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: