Gastro-Forte DERBY

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kód: 118041
1 155 Kč
Gastro-Forte DERBY
Neohodnoceno
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 2000 kč
Dárek
Dárek
Dárek ke každé objednávce
Věrnostní program
Věrnostní program
Věrnostní program pro přihlášené

Doplňkové krmivo pro koně, speciální pelety pro koně s citlivým žaludkem DERBY Gastro-Forte je vhodný doplněk pro všechny koně, kteří jsou náchylní k žaludečním problémům.  Gastro-Forte obsahuje pektiny, hydrogenuhličitan sodný, moučku z mořských řas, hořčík, tryptofan a nebo lecitin.

  • Jablečné výlisky jsou přirozené pektiny, které působí jako ochrana žaludeční sliznice pomocí vytváření gelové vrstvy.
  • Hydrogenuhličitan sodný a moučka z mořských řas přispívá ke stabilizaci pH v žaludku na fyziologické úrovni a proto zmírňuje nadměrné okyselení.
  • Hořčík a tryptofan působí na snížení stresu, přispívají k uvolnění žaludečních svalů a mají uklidňující účinek na celý trávicí systém. Vysoký podíl lecitinu poskytuje základ pro všechny slizniční buňky v gastrointestinálním traktu. Lecitin je vhodná podpora přirozené regenerace buněk sliznice.

DERBY Gastro-Forte neobsahuje žádné další minerály a stopové prvky, a proto může být velmi dobře použit k aktuální krmné dávce vašeho koně. Doporučené dávkování: (Denní informace v gramech / denně jako doplněk k vyváženým plně vitamínovým a mineralizovaným dávkám s dostatečným objemem krmiva)

  • Kůň (600 kg)  denní dávka 200 g Gastro-Forte
  • Poník (300 kg) denní dávka 100 g Gastro-Forte

Doporučení / Tip:

  • Pro žaludeční léze (zánět žaludku, vředy atd.) doporučujeme použít krmivo bez obsahu zrn např. DERBY Gastro-Sport, DERBY Gastro-Mix, případně Höveler PUR. Gastro či jiný produkt z řady Höveler Puritan.
  • Dále doporučujeme lněný olej od DERBY, který  má protizánětlivé účinky a může doplňovat krmnou dávku.
  • Zajistěte dostatek pitné vody.

Balení: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: